Na Wspólnej (3130)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3130

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Sławek informuje Damiana, że sprawę postrzelenia Kajtka umorzono. Prokurator wini za zdarzenie rodziców chłopca. Cieślik jest zszokowany. Okazuje się jednak, że myśliwy był pijany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Sławek informuje Damiana, że sprawa postrzelenia Kajtka przez myśliwych została umorzona. Prokurator wini za całe zdarzenie rodziców chłopca, którzy nie zdołali go upilnować. Cieślik jest zszokowany. W jego biurze zjawia się policjant. Ujawnia nowe fakty - myśliwy odpowiedzialny za postrzelenie dziecka był pijany. Adamski nie zamierza oddawać stanowiska ordynatora Kamilowi. Robi wszystko, by oczernić rywala przed szefową. Karina wzywa Hoffera do gabinetu, po czym... proponuje mu wspólny wyjazd na konferencję naukową. Muszko kategorycznie oznajmia żonie, że ma go niego wrócić. Niestety, tylko pogarsza sytuację. Tymczasem Honorata poznaje mężczyznę, który jest zainteresowany Janiną. Żeby z nim rywalizować, Zdzisław musi przejść przemianę. Szanse wydają się maleć z każdą chwilą. Kobieta otrzymuje od Stanleya pierścionek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także