Na Wspólnej (3099)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3099

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Honorata nie jest pewna, czy wciąż chce być z Romanem. Tatiana pyta Marię, czy pożyczy jej pieniądze. W przeciwnym razie straci mieszkanie. Smolny prowadzi rekrutację do 'Tygodnika Wspólnego'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Honorata zamierza przemyśleć swoje życie w samotności. Nie jest też pewna, czy wciąż chce być z Romanem. Zdaniem Marty może to oznaczać koniec ich małżeństwa. Tymczasem Hoffer w bolesny sposób przekonuje się, że żona nie myliła się odnośnie Marylki i Brodatego. Pragnie o wszystkim jej powiedzieć, a także przeprosić. Tatiana pyta Marię, czy pożyczy jej pieniądze na opłacenie grzywny. W przeciwnym razie straci mieszkanie. W kamienicy na Wspólnej zjawia się wielbiciel kobiety; przyjechał z Ukrainy. Adam stara się przekonać brata, żeby przynajmniej spróbował polubić Darię. Smolny prowadzi rekrutację dziennikarzy do "Tygodnika Wspólnego". Po każdym kolejnym kandydacie jest coraz bardziej rozczarowany. Wreszcie Tymon radzi mu sięgnąć po nowe media i zatrudnić internetową reporterkę, Bognę Blum. Początkowo Krzysztof nie traktuje jej poważnie. Zmienia się to, gdy przesyła mu wywiad z pacjentem, który jest zarażony śmiertelnym wirusem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także