Na Wspólnej (3053)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3053

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Basia cieszy się z powodu awansu. Poznaje też najbliższego współpracownika swojego nowego szefa, który ma nadzorować jej pracę. Sławek zjawia się na urodzinach Jurija. Towarzyszy mu Renata.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Basia cieszy się z powodu awansu. Tymczasem poznaje najbliższego współpracownika swojego nowego szefa. Ma on za zadanie nadzorować jej pracę. Okazuje się nim Adrian Baliszewski - mężczyzna, który kiedyś próbował ją zgwałcić. Dagmara odzyskuje szczątki wspomnień dotyczących Przemka i ich związku. Chce powiedzieć o tym byłemu uczniowi, ale młody Smolny poświęca całą uwagę Monikę. Sławek zjawia się na urodzinach Jurija. Towarzyszy mu Renata. Kobieta zauważa, że Dziedzica i Tanię łączy coś więcej, niż śledztwo w sprawie śmierci Witalija. Daria ma pierwszą randkę ze swoim wykładowcą. Adam zaskakuje studentkę. Franek gra teraz całymi nocami, jest już zawodnikiem amerykańskiej drużyny. Bogdan nie zdaje sobie sprawy, że syn zupełnie zaniedbał szkolne obowiązki. Orientuje się w sytuacji dopiero, gdy spotyka przypadkowo matkę kolegi nastolatka z klasy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także