Na Wspólnej (3052)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3052

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Danuta ponownie interweniuje u burmistrza w sprawie wycinki drzew. Urzędnik grozi jej zwolnieniem. Uczniowie zaostrzają protest. Bronia zdaje egzamin na prawo jazdy. Wojtek pomaga jej się odstresować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Danka, wspierana przez Igora, ponownie interweniuje u burmistrza w sprawie wycinki drzew. Nie robią jednak wrażenia na urzędniku, który wyprasza dziennikarza z gabinetu, a następnie grozi Zimińskiej zwolnieniem. Widząc, że ratusz nie zamierza pomóc, uczniowie zaostrzają protest. Jednocześnie niezrażony Nowak kontynuuje śledztwo. Wreszcie trafia na właściwy trop. Daria mówi ojcu, że jej zdaniem on i Tania przekraczają granice. Mimo to Sławek idzie na spotkanie z Ukrainką. Kobieta dziękuje mu za doprowadzenie do wznowienia dochodzenia w sprawie śmierci Witalija. Jej syn zaprasza Dziedzica na urodziny. Kiedy policjant mówi o tym Renacie, ukochana cieszy się na wspólne wyjście. Tego dnia babcia Bronia zdaje wewnętrzny egzamin na prawo jazdy. Starsza pani bardzo się denerwuje, więc Wojtek pomaga jej się odstresować. Zwłaszcza widzą, jak wielką presję wywiera na nią syn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także