Na Wspólnej (3051)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3051

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Robert ma koszmary związane z zastrzeleniem dziewczyny. Dowiaduje się, że czeka go przymusowy urlop. Tadeusiak zdecydowanie odmawia. Zamierza złapać drugiego ze sprawców napadu na kantor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Robert przeżywa ostatnią, tragiczną w skutkach akcję. Ma koszmary związane z nieumyślnym zastrzeleniem dziewczyny. W komendzie dowiaduje się, że czeka go przymusowy urlop. Tadeusiak zdecydowanie odmawia. Zamierza samodzielnie złapać drugiego ze sprawców napadu na kantor. Danka i jej uczniowie odwiedzają ratusz, by interweniować u burmistrza w sprawie wycinki drzew. Podczas rozmowy Zimińska otrzymuje alarmujący telefon. Jak się okazuje, robotnicy zaczęli pracę i doszło do poważnego wypadku, w którym poszkodowany został protestujący uczeń. Dyrektorka szkoły czuje, że sama nie da sobie rady. Prosi o pomoc Igora. Eliza niepokoi się o Jarka - wyraźnie ma on jakieś zmartwienie. W końcu Berg decyduje się powiedzieć partnerce, o co chodzi. Sprawa znów dotyczy Emi. Cielecka odwiedza rywalkę w areszcie. Bruno próbuje ponownie przekonać do siebie Kasię. Jednocześnie mówi uzależnionej od narkotyków Miłce słowa, których później może żałować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także