Na Wspólnej (3050)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3050

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Policja otrzymuje wezwanie do napadu. Robert przyjeżdża na miejsce pierwszy. Przekonuje się, że przestępcy wciąż są w środku. Niespodziewanie bandyci opuszczają budynek. Tadeusiak oddaje strzał...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Policja otrzymuje wezwanie do napadu na kantor. Robert przyjeżdża na miejsce pierwszy. Przekonuje się, że przestępcy wciąż są w środku, ale otrzymuje polecenie czekania na oddział antyterrorystyczny. Niespodziewanie bandyci opuszczają budynek. Tadeusiak oddaje strzał, jak sądzi - w obronie własnej. Przypadkowo zabija... dziewczynę biorącą udział w rabunku. Nadchodzi pierwszy dzień pracy Darii w barze Ziębów. Zaczyna ona przekonywać Marię do zmiany menu na wegańskie. Wkrótce przychodzi tam Tania, która wraca z Ukrainy, gdzie odbył się pogrzeb jej brata. Zaraz po niej zjawia się Sławek. Jego córka widzi, jak czule wita się z kobietą. Basia idzie na spotkanie z nowym szefem, spodziewając się zwolnienia. Bastian Braun ma dla swojej pracownicy zaskakujące wieści. Przemek nie ma innego wyjścia, powoli dociera do niego, że stracił Dagmarę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także