Na Wspólnej (3048)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3048

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Dagmara może opuścić szpital. Zdesperowany Przemek podejmuje kolejną próbę przypomnienia Świerczek o ich związku. Ona nie słucha. Ostrowski idzie na wizytę kontrolną. Ma nadzieję, że wróci do zawodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Dagmara może już opuścić szpital. Zdesperowany Przemek podejmuje kolejną próbę przypomnienia Świerczek o ich związku. Ona nie słucha, nie chce go widzieć. Młody Smolny jest załamany, zwierza się Monice. Ostrowski idzie na wizytę kontrolną. Ma nadzieję usłyszeć, że wróci do zawodu. Niestety, ordynator Adamski jednoznacznie wyklucza taką możliwość. Sytuację dodatkowo pogarsza Kamil. Jak mówi Arkowi, w badaniach, które wspólnie przeprowadzali, jest błąd. Teraz muszą jakoś powiedzieć o tym przełożonemu. Frankowi udaje się włamać do elektronicznego dziennika, zainstalowanego jako aplikacja w telefonie ojca. Dzięki temu rodzic nigdy nie dowie, że opuszcza szkołę. Tymczasem sąsiadce Bergów, Sarze, skradziono wiolonczelę, a za godzinę czeka ją przesłuchanie w filharmonii. Bogdanowi udaje się zdobyć zastępczy instrument. Następnie zawozi kobietę na miejsce i walczy o to, by mogła wystąpić przed niechętną komisją, karcąc sędziów. Jednocześnie zapomina o odebraniu córki z przedszkola.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także