Na Wspólnej (3047)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3047

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Z Afryki wraca Agata. Powoli przyzwyczaja się do myśli, że straciła Norberta. Bruno zostaje napadnięty i pobity. Krawczyk dociera do biura wolontariatu, gdzie znajduje ledwie żywego Jonasza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Z Afryki wraca Agata. Jest całkowicie bezsilna, przyzwyczaja się do myśli, że straciła Norberta. Bruno zostaje napadnięty i pobity. Bandyci każą mu przestać odwiedzać jeden z klubów. Krawczyk dociera do biura wolontariatu, gdzie znajduje ledwie żywego Jonasza. Jakiś czas później odprowadza na odwyk Miłkę. Przyrzeka rozdygotanej dziewczynie, że na nią poczeka. Zdenerwowany zachowaniem córki Sławek poleca jej, żeby zaczęła dokładać się do domowych rachunków. Darię wspiera wykładowca Adam. Dziedzic nie odpuszcza prywatnego dochodzenia dotyczącego brata Tani. Nabiera pewności, że za śmiercią Ukraińca kryje się jakaś tajemnica. Franek wciąż okłamuje ojca. Przestał chodzić do szkoły, a zamiast tego gra w internecie. Bogdan jest zdziwiony widząc u syna nowy komputer. Kupił go za wygraną. Niebawem młody Berg poznaje sąsiadkę - wiolonczelistkę Sarę. Kobieta robi na nim ogromne wrażenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także