Na Wspólnej (3046)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3046

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Daria usiłuje poradzić sobie z traumą. Pijana przybywa do ojca i Renaty. Towarzyszy jej obcy mężczyzna. Na boisku w szkole Danki rusza wycinka starych drzew. Uczniowie próbują przerwać prace.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Sławek kontynuuje śledztwo w sprawie Witalija. Próbuje dotrzeć do nagrania monitoringu z wieczora, w którym ten zmarł. Telefonicznie zapewnia przebywającą na Ukrainie Tanię, że nie zostawi jej samej. Daria usiłuje poradzić sobie z traumą wywołaną przez Dominika. Wieczorem zjawia się u ojca i Renaty całkiem pijana. Córce Dziedzica towarzyszy obcy mężczyzna. Na boisko w szkole Danki wjeżdżają ciężkie maszyny. Robotnicy zamierzają wyciąć starodrzew. Oburzeni uczniowie robią wszystko, żeby przerwać prace. W rezultacie dochodzi do szarpaniny. Zimińska jest zaskoczona całą sytuacją. Podejmuje interwencję u burmistrza dzielnicy, gdzie dowiaduje się, że sprawa jest przegrana. Danka zwołuje naradę. Były szef Wojtka proponuje Wojtkowi i Monice połączenie ich placówek kształcących przyszłych kierowców, by stworzyć jedną, wspólną. Szulc wyklucza możliwość kooperacji ze znienawidzonym, byłym przełożonym. Cieślikowa ma na ten temat odmienne zdanie. Za plecami wspólnika umawia się z mężczyzną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także