Na Wspólnej (3043)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3043

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Sławek bada sprawę śmierci brata Tani. Najpierw udaje się do tartaku, w którym był zatrudniony Witalij. Ukrainka chce mu towarzyszyć, ale Dziedzic protestuje. Kleczewska składa rezygnację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Sławek bada sprawę śmierci brata Tani. Najpierw udaje się do tartaku, w którym był zatrudniony Witalij. Ukrainka chce mu towarzyszyć, ale Dziedzic ostro protestuje. Boi się o jej bezpieczeństwo. Na miejscu policjant zdaje sobie sprawę, że ustalenie faktów z właścicielem czy innymi pracownikami pozostaje bardzo trudne. Kleczewska składa rezygnację ze stanowiska ordynatora. Miejsce Wiktorii zajmuje Adamski. Po awansie lekarz od razu wyklucza Kamila z projektu badawczego. Tymczasem kobieta otrzymuje telefon od Ostrowskiego. Arek stwierdza, że odchodząc, postąpiła dobrze. Między Wojtkiem a Damianem dochodzi do awantury. Odkąd w biurze Cieślika działa szkoła jazdy, brakuje miejsca dla wyborców senatora. Szulc ma tego dnia wyjątkowego pecha. Podczas zajęć pani Bronia przejeżdża mu po stopie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także