Na Wspólnej (3042)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3042

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Przemek nie potrafi pogodzić się z faktem, że przez wypadek Dagmara straciła wspomnienia dotyczące ich związku. Z nadzieją zakrada się do pokoju ukochanej, by pokazać jej wspólne zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Przemek nie potrafi pogodzić się z faktem, że przez wypadek Dagmara straciła wspomnienia dotyczące ich związku. Zakrada się do pokoju ukochanej, by pokazać jej wspólne zdjęcia. Informacja o romansie z uczniem przeraża Świerczek. Młody Smolny jest załamany. Wraca do mieszkania, gdzie zastaje... wymienione zamki. Jak się okazuje, to sprawka Pawła. Bruno zniknął na całą noc. Przyjaciele niepokoją się o niego. W pewnym momencie studentów odwiedzają policjanci, którzy zaczynają szukać narkotyków. Podczas rewizji zjawia się umówiona z Jarkiem Emi. Gdy tylko dostrzega funkcjonariuszy, rzuca się do ucieczki. Ostrowski opuszcza szpital. Ewa funduje mu raczej chłodne powitanie. Za Arkiem przychodzi doktor Kleczewska. Żona lekarza postanawia poważnie porozmawiać z rywalką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także