Na Wspólnej (3029)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3029

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Antek domaga się od Ksawerego zwrotu długu. Syn Marty jest przerażony. Nie wie, skąd mógłby wziąć tak dużą sumę. Postanawia okraść Mikołaja. Ewa jest zaniepokojona, że mąż nie ma dla niej czasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Antek domaga się od Ksawerego zwrotu długu. Syn Marty jest przerażony. Nie wie, skąd mógłby wziąć tak dużą sumę pieniędzy. Postanawia okraść Mikołaja. Ewa jest zaniepokojona, że mąż nie ma dla niej czasu. Arek znów spiera się z Adamskim. Ponownie chce zwolnić się z pracy. Tymczasem ordynator Kleczewska zaprasza Arka na strzelnicę. Ostrowski po powrocie do domu okłamuje Ewę, gdzie tak naprawdę był. Ola i Jerzy umawiają się na wspólny wieczór z okazji rocznicy ich pierwszej randki. Tuż po tym mężczyzna jedzie do Izy, by wspólnie pracować nad poradnikiem. Kiedy kończą, Jerzy zdaje sobie sprawę, że zgubił kluczyki samochodowe. Sytuacja ta bardzo go stresuje, gdyż wcześniej obiecał Oli, że ten wieczór spędzą razem. Iza jest zadowolona, że mężczyzna będzie mógł z nią dłużej zostać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także