Na Wspólnej (3027)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3027

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Monika przekonuje Przemka, by udał się z nią na bankiet z okazji zakończenia zdjęć do filmu. Darek otrzymuje propozycję awansu. Następnie udaje się z Anetą na terapię małżeńską. Bruno wraca z Afryki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Monika próbuje przekonać Przemka, by udał się z nią na bankiet z okazji zakończenia zdjęć do filmu. W trakcie imprezy nagle zaczyna przytulać się do Smolnego, rzekomo chroniąc się przed natarczywym kolegą. Monika wspomina Przemkowi, że była wczoraj w odwiedzinach u Dagmary i natknęła się tam na jej męża. Wiadomość ta wyprowadza chłopaka z równowagi. Żbik otrzymuje propozycję awansu. Później Darek i Aneta udają się na terapię małżeńską. Psycholog zaleca im wspólny spacer z psem ze schroniska. Małżonkowie przystają na pomysł. Jednak w trakcie zaczynają się kłócić, a zwierzę ostatecznie znika bez śladu. Z Afryki wraca przemęczony i załamany Bruno. Mężczyźnie nie udało się odnaleźć Norberta. Jarek spotyka się z Emi, która jest gotowa już dziś podjąć z nim współpracę. Eliza cieszy się z awansu, bo wiążę się on z wieloma zagranicznymi wyjazdami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także