Na Wspólnej (3026)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3026

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Monika przeprasza za posądzenie o kradzież. By zatrzeć złe wrażenie, proponuje Tani pracę w charakterze... sprzątaczki, czym znowu wzbudza niechęć sąsiadów. Darek i Aneta zaczynają terapię małżeńską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Monika jest zawstydzona swoim wczorajszym zachowaniem. Zwraca synowi Tani, Jurijowi, jego zabawkę. Przeprasza również za posądzenie o kradzież. Od razu podejmuje próbę zatarcia złego wrażenia. W tym celu proponuje nowej sąsiadce pracę w charakterze... sprzątaczki. Co łatwo przewidzieć, osiąga dokładnie odwrotny efekt. Darek i Aneta rozpoczynają terapię małżeńską. Dzięki kolejnym rozmowom z psychologiem dowiadują się coraz więcej o sobie, a także o łączącym ich dawniej uczuciu. Gdy Żbik wraca do domu, nie jest już tak chętny, żeby zdawać Emilii relację. Tymczasem Jarogniew bierze udział w bójce, próbując zdobyć wybrankę. Przemek, który poprzedniego dnia pokłócił się z Dagmarą, spędził noc w pokoju Kuby. Przyrodni brat namawia go gorąco do walki o ukochaną. W tym samym czasie byłą nauczycielkę niespodziewanie odwiedza Monika. Jest bardzo zaskoczona, widząc tam męża polonistki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także