Na Wspólnej (3024)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3024

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Igor, który jest przetrzymywany przez bandytów, błaga jednego z nich, żeby zdobył informacje na temat zdrowia Julki. Wreszcie Tadek się zgadza. Jedzie do szpitala, gdzie zostaje złapany przez Leszka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Igor, który jest przetrzymywany przez bandytów, błaga jednego z nich, żeby zdobył informacje na temat zdrowia Julki. Wreszcie Tadek się zgadza. Jedzie do szpitala, gdzie zostaje złapany przez Leszka. Następnie proponuje szefowi mafii taksówkarskiej wymianę: jego człowiek za dziennikarza. Dagmara zamierza poprosić męża o wycofanie oskarżenia wobec Przemka. Kiedy mówi o tym młodemu Smolnemu, ten się nie zgadza, chce bowiem sam załatwić tę sprawę. Jednak podczas spotkania z Pawłem okazuje się, że mężczyzna anulował pozew, w dodatku na prośbę żony. Wydawca wciąż zmienia datę publikacji powieści Jerzego. W dodatku Tokarski myśli tylko o tym, jak zdobyć Izę. Wściekły Dudek daje mu fałszywą wskazówkę - najlepiej zabrać Brzozowską na wieś.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także