Na Wspólnej (3017)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3017

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ksawery podejmuje próbę wynegocjowania wyższego kieszonkowego. Gdy Marta się nie zgadza, zabiera z jej portfela pięćdziesiąt złotych. Darek zostaje pilnie wezwany do szefa korporacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Starsi uczniowie idą na wagary i zabierają Ksawerego na fast food. Niestety, nie może za siebie zapłacić, więc Antek kupuje mu burgera. Stawia jednak warunek - następnego dnia młody Konarski musi zrewanżować się tym samym. W domu chłopak podejmuje próbę wynegocjowania wyższego kieszonkowego. Gdy Marta się nie zgadza, zabiera z jej portfela pięćdziesiąt złotych. Darek zostaje pilnie wezwany do szefa korporacji. Dawid ma wyrzuty sumienia. Kolega, który wybawił go z kłopotliwej sytuacji, teraz straci pracę. Tymczasem Żbik otrzymuje awans. Po południu odbywa się rozprawa rozwodowa jego i Anety. Byli partnerzy wdają się w bardzo emocjonalną sprzeczkę. Kończy ją sędzia, która stwierdza, że nie unieważni ich małżeństwa. Ewa szuka domu dla siebie i Arka. Właśnie ogląda jedną z nieruchomości, wyobrażając sobie, jak spędzają tam wspólną emeryturę. W szpitalu okazuje się, że zespół Ostrowskiego otrzymał grant. Były ordynator postanawia więc pozostać na oddziale.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także