Na Wspólnej (3016)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3016

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Igor udaje taksówkarza. Zabiega o rozmowę z szefem korporacji. Julka zasłabła w szkole. Agata i Bruno przekonują się w Liberii, że mają za mało pieniędzy. Przyjaciele chcą wysłać im oszczędności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Igor udaje taksówkarza. Cały czas bezskutecznie zabiega o rozmowę z szefem podejrzanej korporacji. Niestety, nie może rozpocząć śledztwa. Julka zasłabła w szkole. Zmartwiona stanem zdrowia dziewczynki Elżbieta przez cały dzień próbuje dodzwonić się do Nowaka. Agata i Bruno przekonują się w Liberii, że wzięli ze sobą za mało pieniędzy. Przyjaciele są gotowi wysłać im wszystkie swoje oszczędności, ale to też nie wystarcza. Eliza prosi Jarka, żeby zorganizował urodzinowy pokaz magii. W ten sposób może zarobić brakującą kwotę, potrzebną na poszukiwania Norberta. Ewa godzi się z myślą, że Arek częściej będzie obecny w domu. Z kolei Ostrowski zaczyna mieć wątpliwości, czy powinien rezygnować z pracy - zwłaszcza po ostatnich słowach ordynator Kleczewskiej. Tymczasem Adamski uważnie obserwuje rywala oraz Wiktorię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także