Na Wspólnej (3015)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3015

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Kleczewska chce przekonać Ostrowskiego, by nie odchodził z pracy. W pubie dostrzega ich Adamski. Barbara z zemsty zleca Darkowi żmudną pracę i wyznacza termin jej ukończenia na następny dzień.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Wymiana między Ksawerym a Antkiem nie dochodzi do skutku. Okazuje się bowiem, że czapka, którą młody Konarski dostał od kolegi, znikła. Jego przyjaciel Jacek oskarża Antka o kradzież - z pewnością zrobił to, by nie oddawać butów. Marta przychodzi do dyrektorki, chcąc wyjaśnić sprawę. Antek pokazuje kobietom szafkę Jacka, gdzie zguba rzeczywiście się znajduje. Kleczewska jest wzburzona decyzją Ostrowskiego o odejściu z pracy. Kiedy emocje opadają, zaprasza go na drinka. W pubie robi wszystko, żeby przekonać Arka do zmiany decyzji, próbuje nawet przekupić lekarza. Bardzo dobrze się ze sobą czują. W pewnym momencie dostrzega ich Adamski. Barbara z zemsty zleca Darkowi żmudną pracę i wyznacza termin jej ukończenia na następny dzień. Ten doskonale sobie radzi. Po południu Żbika odwiedza Emilia. Mężczyzna wita ukochaną obiadem. Akurat nocuje u niego Jarogniew. Niespodziewanie obecność chłopca sprawia, że zaczynają ze sobą szczerze rozmawiać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także