Na Wspólnej (3014)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3014

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Filipowi nie podoba się, że Marta i Mikołaj ciągle kupują Ksaweremu drogie prezenty. Kiedy im o tym mówi, dochodzi do awantury. Ordynator Kleczewską niepokoi konflikt między Adamskim i Ostrowskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Filipowi nie podoba się, że Marta i Mikołaj ciągle kupują Ksaweremu drogie prezenty. Kiedy im o tym mówi, dochodzi do awantury. Tymczasem chłopiec postanawia oddać Antkowi czapkę, by odzyskać swoje nowe buty. Umawiają się na wymianę. Ordynator Kleczewską niepokoi konflikt między Adamskim i Ostrowskim. Arka denerwuje, że lekarz, którego uczył, teraz poddaje w wątpliwość wszystkie jego decyzje oraz diagnozy. Rozgoryczony zwierza się Kamilowi - rozważa odejście z oddziału. Jerzy zamierza zrezygnować z pisania poradnika Izy. Przychodzi do wydawnictwa, żeby oznajmić tę decyzję Tokarskiemu. Zmienia zdanie, gdy mężczyzna obiecuje zająć się jego powieścią zaraz po zamknięciu tego projektu. Dudek musi teraz przekonać Brzozowską do współpracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także