Na Wspólnej (3013)

Na Wspólnej

sezon 18 odc. 3013

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Dagmara idzie na spotkanie się z mężem i jego prawnikiem. Przemek nie może być obecny podczas rozmowy, ale podsłuchuje pod drzwiami. Niespodziewanie Paweł zmienia zdanie - nie chce dać żonie rozwodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Dagmara idzie na spotkanie się z mężem i jego prawnikiem. Przemek nie może być obecny podczas rozmowy, ale podsłuchuje pod drzwiami. Niespodziewanie Paweł zmienia zdanie - nie chce dać żonie rozwodu. Twierdzi bowiem, że ich relacje mogą jeszcze ulec poprawie. Słysząc to, młody Smolny wpada do pokoju, po czym uderza rywala. Bednarczuk nie akceptuje postępowania Danki, która pozwala dziewczynie w ciąży chodzić do szkoły. Polonistka nieustannie próbuje dokuczyć Majce i Ahmedowi, wygłaszając nawet rasistowskie komentarze. Tymczasem ojciec uczennicy żąda od Zimińskiej, żeby namówiła młodych na ślub. Tokarski przekonuje Izę do napisania poradnika dla kobiet. Wydawca jest przekonany, że publikacja odniesie sukces, ale Brzozowska ma opory, ponieważ nigdy nie pisała książek. Tokarski radzi jej poprosić o pomoc znanego pisarza. Umawia spotkanie - jak się okazuje, z Jerzym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także