Na Wspólnej (2996)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2996

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Iga wraz z pozostałymi kobietami trafia do niewoli. Agata donosi siostrze, że niebawem wszystkie zostaną wywiezione do agencji towarzyskiej w Niemczech. Chce pomóc jej w ucieczce, lecz Iga odmawia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Iga z pozostałymi kobietami zostają uwięzione. Agata donosi siostrze, że niebawem zostaną wywiezione do agencji towarzyskiej w Niemczech. Chce pomóc jej w ucieczce, lecz Iga odmawia. Twierdzi, że opuści to miejsce tylko z nią. Tymczasem policjantki bezskutecznie poszukują koledzy, Robert i Sławek. Joanna jest zadowolona, że odwiedziła psychiatrę i dziękuje Bogdanowi, że ją do tego namówił. Powoli zapomina o nękaniu ze strony stalkera. Jej radość nie trwa długo, gdyż u Bergów pojawia się policja. Powiadamiają domowników, że Karol uciekł ze szpitala psychiatrycznego. Pracujące u Izy młode trenerki nie wykonują obowiązków, tylko promują siebie w mediach społecznościowych. Ewa i Ilona przekonują Brzozowską, że sama powinna zaistnieć w internecie, ze swoją urodą oraz klasą. Przyjaciółki zakładają jej profil.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także