Na Wspólnej (2994)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2994

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek pojawia się w umówionym miejscu, aby spotkać się z Emilią. W restauracji czeka nieznajoma. Składa Żbikowi dwuznaczną propozycję. Iga i inne kandydatki dowiadują się, że są gotowe do wyjazdu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek pojawia się w umówionym miejscu, aby spotkać się z Emilią. Ku jego zdziwieniu w restauracji czeka nieznana mu kobieta. Składa Żbikowi dwuznaczną propozycję. Iga wraz z pozostałymi kandydatkami dowiadują się, że zaliczyły szkolenie i są gotowe do wyjazdu do pracy. Radzio, któremu Przybysz bardzo się spodobała, przyprowadza do swojego biura dwóch pijanych i pobudzonych gangsterów. Kobieta jest przerażona. Iza pozwala córce pojechać na wycieczkę z Jerzym i jego partnerką. Widok atrakcyjnej i eleganckiej kobiety u boku byłego męża wprawia ją w kompleksy, ale działa też na nią motywująco - postanawia o siebie bardziej zadbać. Zaczyna od ćwiczenia jogi, ale szybko łapie kontuzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także