Na Wspólnej (2993)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2993

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Jarogniew odwiedza Darka. Współczuje przyjacielowi, któremu żona zabrała nawet meble. Jak się okazuje, ma też własne problemy - rodzice nie mogą dojść do porozumienia, kto przejmie nad nim opiekę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Jarogniew odwiedza Darka. Współczuje przyjacielowi, któremu żona zabrała nawet meble. Jak się okazuje, ma też własne problemy - rodzice nie mogą dojść do porozumienia, kto przejmie nad nim opiekę. Po południu Żbik ponownie idzie na spotkanie z Emilią. Ku jego rozczarowaniu, kobieta od razu przechodzi do interesów. Przemek zaczyna pracę na budowie. Gdy kończy swój pierwszy dzień, robotnicy oznajmiają, że jako nowo zatrudniony, musi postawić wszystkim kolejkę. Major przypomina mu o randce z Dagmarą. Umówili się do teatru. Gwiazda skarży się Smolnemu, że żona nie jest mu wierna. Szef poleca Tymonowi śledzić Marcelinę. Kasia zamierza wyprowadzić do Jarka i jego przyjaciół. Mówi o tym ojcu. Jarek idzie do teatru z Elizą. Towarzyszą im rodzice dziewczyny. Widząc żonglera, Berg stwierdza, że sam również trochę trenuje. Cielecki prosi, żeby pokazał swoje umiejętności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także