Na Wspólnej (2992)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2992

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Iga fotografuje dokumenty. Przesyła zdobyte dowody. Sławek i Robert odkrywają, że jedno ze zdjęć przedstawia jej siostrę. Joanna jest podejrzana o namawianie Karola do popełnienia samobójstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Iga spodobała się jednemu z gangsterów. Radzio chce, żeby przyszła do jego biura, gdzie zaczyna ją podrywać. Przybysz ani na chwilę nie wychodzi z roli. Kiedy gangster opuszcza pokój, policjantka fotografuje znalezione na biurku dokumenty. Od razu przesyła zdobyte dowody Sławkowi i Robertowi. Zaskoczeni mężczyźni odkrywają, że jedno ze zdjęć przedstawia siostrę Igi. Do mieszkania Bergów przychodzą funkcjonariusze. Jak się okazuje, Joanna jest podejrzana o namawianie Karola do popełnienia samobójstwa. W dodatku wszystkie zarzuty dotyczące nękania Bergowej mogą spaść na chłopaka, który pracował dla stalkera. Wojtek i Damian postanawiają uczestniczyć w zajęciach Pedra. Traktują kurs jak karę, co z kolei wywołuje liczne kłótnie między nimi a żonami. By zaradzić sprzeczkom, instruktor dokonuje zamiany partnerów. Wówczas okazuje się, że Żaneta i Cieślik świetnie sobie radzą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także