Na Wspólnej (2991)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2991

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Joanna odkrywa klepsydrę z jej nazwiskiem. Znajduje tam też wieniec i znicze. Po chwili otrzymuje wiadomość od Karola - mężczyzna chce się zabić. Bergowa z Bogdanem zgłaszają się do Weroniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Joanna odkrywa, że przed kliniką wisi klepsydra z jej nazwiskiem. Znajduje tam też wieniec i zapalone znicze. Po chwili otrzymuje wiadomość od Karola - mężczyzna chce się zabić. Bergowa z Bogdanem natychmiast zgłaszają się do Weroniki. Wówczas stalker przesyła swojej ofierze filmik pożegnalny. Na nagraniu widać, jak zażywa garść leków. Przemek jest bardzo przejęty słowami matki Dagmary. Zaczyna przeglądać ogłoszenia o pracę. Partnerka zapewnia, że kocha go takiego, jaki jest. Nie musi się zmieniać. Tymczasem Smolnego czeka trudna rozmowa z Natalią. Była żona obwinia go o wszystko, co się stało. Wojtek relacjonuje Cieślikowi ostatnie wydarzenia. Żaneta i Monika poznały Latynosa, który podrywa je pod pretekstem wspólnych zajęć tanecznych. W tej sytuacji obaj muszą jak najszybciej podjąć interwencję. Jakby na potwierdzenie tych obaw, po zajęciach Pedro zagaja do Żanety w dwuznaczny sposób, ale Szulcowa pokazuje mu obrączkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także