Na Wspólnej (2990)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2990

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Przybysz bierze udział w fałszywym szkoleniu na hostessę. Przeżywa dramatyczne chwile, gdy dostrzega policjanta ze swojej komendy... Przemek wyjechał z Dagmarą pod namiot. Spędzają upojne chwile.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Michał postanawia zebrać wszystkie rzeczy, które przypominają mu o Kindze. Umieszcza na honorowym miejscu zdjęcie Igi. Tymczasem Przybysz wciąż infiltruje mafię. Bierze udział w fałszywym szkoleniu na hostessę. Przeżywa dramatyczne chwile, gdy dostrzega tam policjanta ze swojej komendy... Przemek wyjechał z Dagmarą pod namiot. Spędzają razem upojne chwile. Nastolatek proponuje ukochanej, by wyruszyli w podróż dookoła świata i żyli chwilą. Po powrocie do domu polonistki, zastają tam jej matkę. Kobieta nazywa młodego Smolnego żigolakiem. Monika i Żaneta rozpoczynają kurs tańca pod okiem przystojnego Pedra Mendozy (Wojciech Michalak). Instruktor bardzo szybko zauważa, że Szulcowa ma do tego znakomite predyspozycje. Odprowadza podopieczną pod dom, gdzie niespodziewanie zaczynają tańczyć. Wojtek widzi ich przez okno. Z powodu jego zazdrości omal nie dochodzi do dramatu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także