Na Wspólnej (2988)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2988

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Bogdan nie potrafi wybaczyć Joannie kłamstwa. Nagle kobieta otrzymuje SMS od Karola. Stalker pisze, że uprowadził Ritę. Dopiero ta wiadomość uświadamia Bergowi, z jakim człowiekiem mają do czynienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Bogdan nie potrafi wybaczyć Joannie kłamstwa. Między małżonkami wybucha bardzo ostra awantura. Nagle Bergowa otrzymuje SMS od Karola. Stalker pisze, że uprowadził Ritę. Dopiero ta wiadomość uświadamia Bogdanowi, z jakim człowiekiem mają do czynienia. Para wybiera się na spotkanie z psychopatą. Mafia śledzi Igę. Gdy nie zauważają niczego podejrzanego, dzwonią do Przybysz z informacją, że otrzyma pracę w Berlinie. Ona udaje zadowoloną z oferty. Tymczasem Ignaś wypytuje o przyjaciółkę ojca. Michał nie potrafi mu odpowiedzieć, kiedy Iga wróci. Darek spędził noc w towarzystwie dwóch prostytutek. Dziewczyny zabierają mu dokumenty i pieniądze. Jakiś czas później Żbik otrzymuje druzgocącą informację - grozi mu wykluczenie z adwokatury. Idzie do baru, by utopić smutki w alkoholu. Tam obok niego siada nieznajoma, piękna kobieta. Składa Darkowi niecodzienną propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także