Na Wspólnej (2987)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2987

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Iga spędza noc z Michałem. Następnie, w ramach policyjnej prowokacji, odpowiada na ogłoszenie dotyczące pracy za granicą. Tak przenika do struktur mafii trudniącej się niewolniczą prostytucją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Iga spędza noc z Michałem, a rano wychodzi, kiedy on jeszcze śpi. Przystępuje do policyjnej prowokacji i podejmuje bardzo niebezpieczną grę. Udaje naiwną kobietę, która - niczego nieświadoma - odpowiada na ogłoszenie dotyczące pracy za granicą. Tak Przybysz przenika do struktur mafii trudniącej się niewolniczą prostytucją. Przemek przeprasza ukochaną za zachowanie jego matki podczas wczorajszego obiadu. Dagmara przyznaje Natalii rację w jednej kwestii: powinien skończyć szkołę. Przerywa im pijany mąż nauczycielki. Mężczyzna na klęczkach błaga o wybaczenie. Młody Smolny postanawia interweniować. Weronika jest pewna, że to co nagrała Joanna pogrąży Karola. Bogdan zjawia się w domu po resztę swoich rzeczy. Wyjawia synowi powód wyprowadzki. Wychodząc, wpada na żonę, która próbuje mu wytłumaczyć, że padła ofiarą psychopaty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także