Na Wspólnej (2986)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2986

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Bogdan wyprowadza się od żony. Kiedy Joanna próbuje do niego dzwonić, nie odbiera telefonów. W drodze do pracy Berg spotyka Karola, który czeka na rywala. Mężczyzna oznajmia, że bierze ślub z Joanną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Bogdan wyprowadza się od żony. Kiedy Joanna próbuje do niego dzwonić, nie odbiera telefonów. W drodze do pracy Berg spotyka Karola, który czeka na rywala. Mężczyzna oznajmia, że on i pani weterynarz zamierzają wziąć ślub. Chce, żeby Bogdan się usunął. Smolny stara się za wszelką cenę utrzymać kontakt z synem, więc zaprasza go na obiad. Przemek zgadza się, ale stawia ojcu jeden warunek - przyprowadzi Dagmarę. Podczas wizyty Natalia nie wytrzymuje i oskarża polonistkę o to, że uwiodła nastolatka. Michał wychodzi dziś ze szpitala. Bezskutecznie próbuje skontaktować się z Igą. Policjantka odwiedza matkę, by się pożegnać. Kobieta wspomina młodszą córkę, Agatą, która zaginęła przed laty. To zasmuca Przybysz. Dociera do niej, że ona również może zniknąć...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także