Na Wspólnej (2978)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2978

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Nadchodzi dzień premiery 'Romea i Julii'. Po zakończeniu spektaklu uczniowie zapraszają Dagmarę do pubu, żeby uczcić sukces. Joanna zdała sobie wreszcie sprawę, że Karol może jej zagrażać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień premiery "Romea i Julii". Dumni Krzysztof z Natalią oglądają występ syna. Po zakończeniu spektaklu wszyscy uczniowie zapraszają Dagmarę do pubu, żeby razem uczcić sukces. Nauczycielka zgadza się na wspólne wyjście. Już w lokalu całuje się z Przemkiem. Świadkiem zdarzenia jest Monika... Joanna zdała sobie wreszcie sprawę, że Karol może jej zagrażać. Kiedy ten ponownie przychodzi do kliniki, Bergowa wprost każe mu zostawić ją w spokoju, ma bowiem dosyć kłamstw. Reakcja mężczyzny jest zaskakująca. Michał jest wściekły na brata za to, że podrywał Igę. Andrzej robi wszystko, żeby odzyskać zaufanie. Kiedy policjantka odwiedza Brzozowskiego w szpitalu, nie potrafi on ukryć zazdrości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także