Na Wspólnej (2973)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2973

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek otrzymuje pismo z Okręgowej Rady Adwokackiej. Dowiaduje się, że za pobicie Jankowskiego zawieszono go na trzy lata. Michał prosi Igę, żeby po jego śmierci zajęła się Ignasiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek otrzymuje pismo z Okręgowej Rady Adwokackiej. Dowiaduje się, że za pobicie Jankowskiego zawieszono go na trzy lata. Załamany tą wiadomością odwiedza Agnieszkę, żeby zaproponować jej przejęcie spraw kancelarii. Aneta odbiera wyniki testów na ojcostwo. Zna już tożsamość ojca dziecka. Smolny zastaje w swoim gabinecie obściskujących się Tymona i Marcelinę. Gdy zaczyna na nich krzyczeć, żona Gwiazdy ostro mu odpowiada. Krzysztof wpada w szał. Informuje wszystkich pracowników, że rezygnuje i mianuje nowym naczelnym Tymona. Potem ostentacyjnie wychodzi z redakcji. Michał prosi Igę, żeby po jego śmierci zajęła się Ignasiem. Marcin próbuje delikatnie uświadomić Brzozowskiemu, że niewłaściwie ulokował swoje uczucia. Widzi bowiem, jak bardzo Andrzej zbliżył się do policjantki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także