Na Wspólnej (2972)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2972

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Podczas porannego treningu w parku Joanna znów spotyka Karola. Tymczasem ktoś robi im zdjęcia z ukrycia. Nadchodzi dzień wyjazdu Norberta do Afryki. Podczas pakowania kłóci się z Agatą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Podczas porannego treningu w parku Joanna znów spotyka Karola. Zapytany, czy ją śledzi - zarzuca Bergowej to samo. W pewnym momencie mężczyznę łapie skurcz. Joanna obejmuje go, a potem prowadzi do ławki. Tymczasem ktoś robi im zdjęcia z ukrycia. Nadchodzi dzień wyjazdu Norberta do Afryki. Podczas pakowania kłóci się z Agatą. Wreszcie stwierdza, że zależy jej tylko na jak najszybszym pozbyciu się ukochanego. Oburzona zarzutami dziewczyna wychodzi z domu. Nie pojawia się, żeby pożegnać Owczarka, odprowadzają go jedynie przyjaciele. W fundacji Zuza przekonuje się, że matka chorej Nastki pilnie wykonuje swoje obowiązki. W pewnym momencie kobieta celowo upuszcza swój stary telefon, przez co urządzenie rozbija się. Poszkodowana martwi się utratą kontaktu z lekarzami córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także