Na Wspólnej (2971)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2971

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Rano Joanna zauważa, że Karol pozostawił jej kilkanaście wiadomości. Zdenerwowana natychmiast dzwoni do Zuzy i prosi o pomoc. Cały czas jest obserwowana, ktoś robi również zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Rano Joanna zauważa, że Karol pozostawił jej kilkanaście wiadomości. Zdenerwowana natychmiast dzwoni do Zuzy i prosi o pomoc. Cały czas jest obserwowana, ktoś robi też Bergowej zdjęcia. Kiedy spotyka się z Hofferową na lunchu, niespodziewanie pojawia się przy nich Karol. Marta dowiaduje się, że pewna młoda kobieta wydała wojnę mafii, której członkowie zmuszają kobiety do prostytucji. Nawiązuje z nią kontakt. Kornelia też była ofiarą gangsterów - jest przestraszona, ale i zdeterminowana. Konarska namawia ją na wywiad do swojego talk-show. Producent programu obawia się, jak duże kłopoty spowoduje dziennikarka. Ordynator Kleczewska wyjaśnia Michałowi, że jego stan uległ pogorszeniu, ponieważ wdał się stan zapalny. Brzozowskiemu grozi przeszczep serca, a w dodatku otrzyma sztuczny organ.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także