Na Wspólnej (2970)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2970

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek zabiera żonę ze szpitala. Traktuje ją oschle. Aneta zdaje sobie sprawę, że teraz ma już tylko jedno wyjście. Kontaktuje się z instytucją, w której może wykonać test na ojcostwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek zabiera żonę ze szpitala. Traktuje ją bardzo oschle. Aneta zdaje sobie sprawę, że teraz ma już tylko jedno wyjście. Kiedy partner wychodzi, kontaktuje się z instytucją, w której może wykonać test na ojcostwo. Tymczasem Darek wraca do placówki medycznej. Tam czeka na zakończenie operacji Jarogniewa. Joanna odkrywa kłamstwo Rafała. W rzeczywistości adoptował psa ze schroniska już po ich pierwszym spotkaniu. Zdenerwowana dzwoni do mężczyzny z kliniki. On udaje zaskoczonego faktem, że nie wyjechała za granicę. Rozmowę prowadzi z... mieszkania Bergów. Bruno błaga Malwinę o ostatnią szansę. Po południu szykuje niespodziankę dla Norberta i Agaty. Zamierza sprawić, żeby na długo zapamiętali tę chwilę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także