Na Wspólnej (2965)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2965

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Karol przychodzi do kliniki, by dowiedzieć się, czy Joanna przeczytała komiks. Niespodziewanie nowy znajomy asystuje Bergowej podczas operacji psa, a potem zaprasza panią weterynarz do kawiarni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Karol przychodzi do kliniki, by dowiedzieć się, czy Joanna przeczytała komiks. Nieoczekiwanie pojawia się pacjent: pies po wypadku. Nowy znajomy asystuje Bergowej podczas operacji, a potem zaprasza panią weterynarz do kawiarni. Wznosi toast za uratowanego czworonoga i całuje ją namiętnie. Kamińska mówi Dance, że Pola zniknęła. Niebawem rozwścieczona kobieta wpada do gabinetu dyrektorki. Zamierza zabrać córkę ze szkoły. Danka próbuje jej wytłumaczyć, kto tak naprawdę jest winien całej tej sytuacji - ona sama. Kamińska przyznaje Zimińskiej rację dopiero, gdy znajduje list pożegnalny od córki. W fundacji zjawia się kobieta z córeczką. Ze łzami w oczach błaga Zuzę o pomoc w zebraniu funduszy na operację jej śmiertelnie chorego dziecka. Hofferowa mówi mamie Nastki, żeby zebrała potrzebne dokumenty. Daje też kobiecie kilkaset złotych z własnego portfela. Świadkiem zdarzenia jest Ula, która decyduje się sprzedać swoje rzeczy, a następnie przekazać pieniądze na leczenie Nastki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także