Na Wspólnej (2964)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2964

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Koledzy namawiają Polę do wypicia wódki. Jakiś czas później Danka znajduje uczennicę pijaną. Zdenerwowana matka zabiera dziewczynę ze szkoły. Twierdzi, że przynosi jej wstyd. Ignacy ucieka z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Koledzy namawiają Polę do wypicia wódki. Jakiś czas później Danka znajduje uczennicę pijaną. Zdenerwowana matka zabiera dziewczynę ze szkoły. Twierdzi, że przynosi jej wstyd i sprawia ból. Wówczas z ust Poli padają słowa, za które wymierza córce policzek. Ignacy ucieka z domu. Podczas gdy babcia szaleje z niepokoju, on przyjeżdża do szpitala, chcąc pożegnać się z ojcem. Tuż przed operacją mówi Michałowi, jak bardzo go kocha. W klinice znów zjawia się Karol. Potrzebuje kogoś do opieki nad psem. Zaskoczona Joanna uświadamia nowemu znajomemu, że powinien poprosić matkę. Mężczyzna nie poddaje się. Ma dla Bergowej inne zadanie. Daje jej do przeczytania i oceny swój najnowszy komiks.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także