Na Wspólnej (2963)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2963

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Roman odkrywa mroczną stronę sławy. W redakcji zjawia się Gwiazda, który żąda od naczelnego, żeby wreszcie zaczął doceniać Tymona i innych pracowników. Michał denerwuje się przed operacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Roman odkrywa mroczną stronę sławy. Jest wyśmiewany przez użytkowników internetu. Zaczyna też męczyć go wszechobecny wizerunek bohatera. To jednak nie jedyne zmartwienie Hoffera. Kontrahenci firmy podnoszą ceny, ponieważ sądzą, że popularność przynosi mu ogromne zyski. Natalia chce, żeby Przemek został u taty, skoro ostatnio tak się poprawił. Krzysztof jest dumny z syna, ale również z siebie - nie zawiódł jako ojciec. Tymczasem nastolatek szykuje dla Smolnego pewną niespodziankę... W redakcji zjawia się Gwiazda, który żąda od naczelnego, żeby wreszcie zaczął doceniać artystę Tymona i innych wspaniałych pracowników. Krzysztof podejrzewa udział żony szefa. Michał denerwuje się przed operację. Prosi Kamila o wpisanie Igi na listę osób informowanych o jego stanie. Policjantka ma zabrać Ignasia do Michała, ale chłopiec nie chce odwiedzać taty. Woli, żeby Brzozowski przyszedł do niego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także