Na Wspólnej (2962)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2962

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek chce, żeby Aneta jak najszybciej wyprowadziła się z jego mieszkania. Ignoruje wyjaśnienia żony oraz prośby o danie sobie szansy dla dobra dziecka. W wyniku emocji prawniczka traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek chce, żeby Aneta jak najszybciej wyprowadziła się z jego mieszkania. Ignoruje wyjaśnienia żony oraz prośby o danie sobie szansy dla dobra dziecka. W wyniku emocji prawniczka zaczyna odczuwać silny ból podbrzusza. Nagle traci przytomność. Trafia do szpitala, gdzie słyszy, że ciąża jest zagrożona. Chcąc zbliżyć się do Dagmary, Przemek ucieka się do podstępu. Podczas rozmowy dotyczącej miłości kochanków z Werony, uczeń i nauczycielka składają osobiste wyznania. Dochodzi też do pocałunków. Młody Smolny jest szczęśliwy. Co więcej, w domu zastaje mamę. Natalia wraca zdrowa z kliniki. Norbert z ukochaną informują przyjaciół o swoim półrocznym wyjeździe do Afryki. Agata nabiera wątpliwości po rozmowie z szefem, który proponuje jej awans, by nie stracić znakomitego pracownika. Tymczasem Owczarek znowu znajduje Bruna z torebką amfetaminy w garści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także