Na Wspólnej (2960)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2960

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Norbert chce, by Bruno i Malwina się pogodzili. Organizuje ognisko, na którym dochodzi do spotkania byłych partnerów. Podczas spaceru Joanna ponowie spotyka nowego znajomego. Opowiada on jej o sobie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Norbert zamierza za wszelką cenę pogodzić Bruna i Malwinę. Wspólnie z przyjaciółmi organizuje ognisko, na którym dochodzi do ich spotkania. Byli partnerzy są tym mocno zaskoczeni. Jakiś czas później Owczarek prosi Agatę o rękę. Bogdan znajduje portret Joanny, który narysował Karol. Wiesza obrazek w salonie, choć żona się temu sprzeciwia. Podczas spaceru z psem Bergowa ponowie spotyka nowego znajomego. Mężczyzna proponuje wspólną przechadzkę. Zaczyna opowiadać Joannie o swoich osobistych traumach, czym doprowadza ją do łez. Bednarczuk niespodziewanie ogłasza, że tego dnia klasa Poli ma pisać klasówkę. Uczennica odmawia. Tymczasem do szkoły już jej zdenerwowana matka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także