Na Wspólnej (2958)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2958

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Bruno odczuwa objawy odstawienia narkotyków i jest z tego powodu rozdrażniony. W desperacji sięga po żyletkę. Karol - rowerzysta, którego niedawno opatrywała Joanna - ponownie odwiedza klinikę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Bruno odczuwa objawy odstawienia narkotyków i jest z tego powodu coraz bardziej rozdrażniony. Norbert prosi Malwinę, żeby dała byłemu partnerowi jakąkolwiek nadzieję, ale ona zdecydowanie odmawia. Tymczasem Krawczyk zaczyna przetrząsać mieszkanie w poszukiwaniu nielegalnych substancji. Gdy niczego nie znajduje, sięga po żyletkę. Karol - rowerzysta, którego niedawno opatrywała Joanna - ponownie odwiedza klinikę, tym razem przyprowadza psa. Mężczyzna jest czarujący. Bergowa i jej pasierbica spędzają z nim całe popołudnie. Kasia zauważa, że Joanna wyraźnie wpadła Karolowi w oko. Kamil uspokaja Michała. Wcale nie miał zawału, ale może cierpieć na zespół złamanego serca. Choroba ta dotyka osoby, które straciły kogoś bliskiego. Brzozowskiego pociesza Iga. Ostrowski przekazuje młodemu Hofferowi niepokojące wieści dotyczące zdrowia Michała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także