Na Wspólnej (2956)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2956

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Kamila otrzymuje 30 tys. zł na rehabilitację dzięki staraniom Agnieszki i Weroniki. Roman jest świadkiem ulicznej kradzieży, której ofiarą padła staruszka. Bez chwili namysłu dopada złodzieja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Agnieszka i Weronika wywalczyły w sądzie odszkodowanie dla Kamili. Dziewczyna otrzymuje trzydzieści tysięcy złotych na rehabilitację. Nawet policjant, który prowadzi śledztwo w sprawie wypadku sportsmenki, gratuluje prawniczkom. Roztocka próbuje sobie wybaczyć, ale matka Kamili jej na to nie pozwala. Tymon skarży się Smolnemu - Marcelina sądzi, że mają romans. Co gorsza, przypuszczenia żony Gwiazdy nie są wcale dalekie od prawy. Przemek robi na Monice coraz lepsze wrażenie. Młody Smolny może jednak myśleć wyłącznie o Dagmarze. Roman jest świadkiem ulicznej kradzieży, której ofiarą padła staruszka. Bez chwili namysłu dopada złodzieja. Między mężczyznami wywiązuje się bójka, ostatecznie zwycięża w niej Hoffer. Oddaje torebkę właścicielce. Zareagował jako jedyny. Młodzi ludzie, zamiast ruszyć z pomocą, filmowali telefonami całe zajście.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także