Na Wspólnej (2954)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2954

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Norbert zostaje wezwany przez dyrektorkę. Okazuje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium. Arek przekonuje pacjenta do przeszczepu. Kleczewska jest mu za to wdzięczna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Norbert zostaje wezwany przez dyrektorkę. Okazuje się, że ojciec Leny złożył na niego skargę do kuratorium. Bruno błaga Malwinę, żeby dała mu ostatnią szansę. Gdy dziewczyna odmawia, robi się bardzo agresywny. Szuka pocieszenia w narkotykach, obserwowany uważnie przez Hebla. Pola walczy o lepsze stopnie również z pozostałymi nauczycielami. Robi awantury na kolejnych lekcjach. Danka wzywa do szkoły mamę nastolatki. Potem znajduje zapłakaną uczennicę, która boi się konsekwencji rozmowy Zimińskiej z rodzicielką. Arek przekonuje do przeszczepu pacjenta w podeszłym wieku. Kleczewska jest mu za to wdzięczna. Zwłaszcza, że wcześniej Adamski podważał jej decyzję. Kamil zauważa, jak znakomicie Ostrowski dogaduje się z panią ordynator. Poza tym wyraźnie lubi towarzystwo przełożonej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także