Na Wspólnej (2953)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2953

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Bruno, który brał narkotyki przez kilka dni z rzędu, budzi się na śmietniku. Ktoś okradł go ze wszystkich rzeczy. Joanna i Kasia są świadkami wypadku rowerzysty. Pani weterynarz udziela mu pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Hebel przekonuje córkę, że nie powinna nieustannie zaprzątać sobie głowy Brunem. To złości Malwinę. Chce sama zmierzyć się ze swoimi problemami. Krawczyk, który brał narkotyki przez kilka dni z rzędu, budzi się na śmietniku. Ktoś okradł go ze wszystkich rzeczy. Smolny zjawia się w szkole. Robi nauczycielce polskiego awanturę, ponieważ kółko teatralne zabiera Przemkowi za dużo czasu, przez co dostaje kiepskie oceny z innych przedmiotów. Dowiaduje się jednak, że nastolatek chodzi na zajęcia ślicznej pani Dagmary z własnej woli. Gwiazda postanawia odwiedzić redakcję gazety. Kieruje się do gabinetu Krzysztofa. Chce, żeby naczelny zatrudnił jego żonę. Joanna proponuje mężowi wieczorne wyjście. Bogdan odmawia dość obcesowo - takie rzeczy muszą uzgadniać wcześniej. W drodze do kliniki Bergowa i Kasia są świadkami niezbyt poważnego wypadku. Pani weterynarz udziela rowerzyście pierwszej pomocy. Joanna wyraźnie wpada mężczyźnie w oko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także