Na Wspólnej (2952)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2952

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek odwiedza Jarogniewa w szpitalu. Chłopiec żąda, by prawnik wrócił do Kasi. Policjant zadaje Weronice i Agnieszce niewygodne pytania dotyczące wypadku. Wzywa Roztocką na oficjalne przesłuchanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kasia nie może dojść do siebie po tym, jak usłyszała od Darka, że Aneta spodziewa się dziecka. Jest załamana. Żbik odwiedza Jarogniewa w szpitalu. Tuż przed operacją chłopiec żąda, żeby odszedł od żony i wrócił do Bergówny. W kancelarii zjawia się policjant. Zadaje Weronice i Agnieszce niewygodne pytania dotyczące wypadku Kamili. Potem zaprasza Roztocką na oficjalne przesłuchanie. Pani adwokat jest pewna, że policja o wszystkim wie, więc zamierza się przyznać. Na komendzie spotyka Roberta... Paweł przekonuje Ziębów, żeby nie kupowali ziemi od Aleksandra. Jego zdaniem rzekomy krewny Włodka jest oszustem. Maria twierdzi jednak, że wszystko dokładnie sprawdzili. Po chwili zjawia się Ziębicki w towarzystwie prawnika. Chce podpisać umowę i zainkasować pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także