Na Wspólnej (2951)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2951

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek szykuje śniadanie ciężarnej żonie. Anecie nie podoba się jego reakcja na wieść o dziecku. Żbik zapewnia, że był w szoku, a następnie wychodzi. Czeka go bardzo trudna rozmowa z Kasią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek szykuje śniadanie ciężarnej żonie. Anecie nie podoba się jego wczorajsza reakcja na wieść o dziecku. Żbik zapewnia, że był w szoku, po czym wychodzi. Czeka go bardzo trudna rozmowa z Kasią. Wyznaczono nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę wypadku Kamili. Dowiaduje się o tym Weronika. Wkrótce na policję zgłasza się świadek zdarzenia. Robert robi Agnieszce awanturę. Nie rozumie, jak mogła namawiać przyjaciółkę do kłamstwa. Danka ma wątpliwości odnośnie wybranka Oli. Dzieli się nimi z Markiem. W szkole jedna z uczennic robi Zimińskiej awanturę, ponieważ dostała ze sprawdzianu tylko czwórkę. Kiedy nauczycielka nie pozwala Poli poprawić oceny, ta wpada w furię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także