Na Wspólnej (2950)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2950

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Nadchodzi dzień ponownego ślubu Zimińskich. Poranne przygotowania do uroczystości przerywa pojawienie się Oli z nowym chłopakiem. Szczęśliwa córka informuje rodziców, że Peter poprosił ją o rękę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień ponownego ślubu Zimińskich. Poranne przygotowania do uroczystości przerywa pojawienie się Oli z nowym chłopakiem. Szczęśliwa córka informuje rodziców, że Peter poprosił ją o rękę. Wyniki Jarogniewa są bardzo złe. Gdy Darek przekazuje tę wiadomość Kasi, Bergówna go przytula. Chłopiec choruje na niedokrwistość. Jedynym ratunkiem pozostaje przeszczep szpiku. Niestety, chora matka nie może zostać dawcą. W tej sytuacji Żbik postanawia powiedzieć ojcu Jarogniewa, że ma syna. Po powrocie do domu słyszy od Anety szokujące słowa. Aleksander daje wujowi rodową srebrną cukiernicę. Włodek jest wzruszony. Po południu bratanek pokazuje Ziębom ich ojcowiznę. Maria chce zrobić sobie zdjęcie z nowo poznanym krewnym. W tym momencie Aleksander zaczyna jednak zwijać się z bólu. Twierdzi, że cierpi na śmiertelną chorobę i potrzebuje pomocy Ziębów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także