Na Wspólnej (2949)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2949

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ola przylatuje z Londynu na powtórny ślub rodziców. Przedstawia im nowego chłopaka, czarnoskórego Petera. Prezes zarządu zamierza przekazać Marcie szczegóły dotyczące zmian w jej talk-show.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

W dniu poprzedzającym ich powtórny ślub Dankę i Marka czeka ogromna niespodzianka. Z Londynu do Polski przylatuje Ola. Zimińscy są szczęśliwi. Radość ustępuje jednak zaskoczeniu, gdy córka przedstawia rodzicom nowego chłopaka - czarnoskórego Petera. Aneta od rana źle się czuje i ma mdłości. Darek wykorzystuje okazję, żeby iść na pierwszy turniej szachowy Jarogniewa. Niespodziewanie spotyka tam Kasię. Okazuje się, że chłopak wciąż chce ich zeswatać. Wściekła Bergówna wychodzi, a Żbik próbuje upomnieć nastolatka. Wówczas ten mdleje, brocząc krwią. Redakcję programu Marty odwiedza prezes zarządu telewizji. Zamierza przekazać dziennikarce szczegóły dotyczące zmian w jej talk-show. Po południu Konarska spotyka się z Mikołajem, który mówi przyjaciółce, że wyrzucił Romę ze swojego życia. Wyraźnie liczy na szansę u przyjaciółki...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także