Na Wspólnej (2948)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2948

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Podczas próby Przemek przemawia do nauczycielki niczym Romeo do Julii. W pewnej chwili próbuje ją pocałować. Weronika boi się aresztowania. Robert próbuje zdobyć informacje o postępach w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Smolny każe Przemkowi wrócić do domu od razu po lekcjach, ponieważ umówił mu korepetytora. Syn ma jednak ważniejsze sprawy, czyli indywidualne zajęcia teatralne z panią Dagmarą. Podczas próby nastolatek przemawia do nauczycielki niczym Romeo do Julii. Natchniony uczuciem próbuje ją pocałować. Weronika boi się aresztowania. Robert próbuje zdobyć informacje o postępach w śledztwie dotyczącym wypadku Kamili. Ukrywanie winy ukochanej wiele go kosztuje. Kiedy wyznaje Roztockiej, że długo tego nie wytrzyma, ona wyrzuca policjanta z domu. Marta ma dziś spotkanie z prezesem telewizji w sprawie pozbycia się Romy. Szefowi nie podobają się słowa Konarskiej. Tymczasem Lenarska obiecuje Mikołajowi, że rozstanie się z mężem. Wyznaje też Leśniewskiemu miłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także