Na Wspólnej (2947)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2947

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Robert przekonuje Weronikę, żeby przyznała się do spowodowania wypadku. Ona odmawia, ponieważ nie chce skazać swoich dzieci na sierociniec. Później Roztocka odwiedza Kamilę. Odzyskuje ona przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Robert przekonuje Weronikę, żeby przyznała się do spowodowania wypadku. Ona odmawia, ponieważ nie chce skazać swoich pociech na dom dziecka. Później Roztocka znów odwiedza Kamilę. Sportsmenka odzyskuje przytomność. Oznajmia, że słyszała, jak prawniczka wyznaje prawdę. Na Wspólnej zjawia się dystyngowany mężczyzna, Aleksander Ziębicki. Podaje się za bratanka Włodka i opowiada mu o wspólnych przodkach, szlachcicach, oraz ojcowiźnie z ruinami dworku. Ewa od rana czeka na wieści od syna, dotyczące operacji Elżbiety. Zdaje sobie sprawę, jak ryzykowny zabieg przechodzi, w dodatku przez nią. W szpitalu Ostrowski staje po stronie nowej ordynator i popiera jej zaskakującą decyzję. Naraża się tym samym doktorowi Adamskiemu, który ma złe zdanie na temat Kleczewskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także