Na Wspólnej (2946)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2946

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Mężczyźni ze Wspólnej ruszają na poszukiwanie skarbów. Robert wypytuje Weronikę, co ją dręczy. Gdy dowiaduje się, że musi jechać do szpitala, łączy fakty - stłuczkę ukochanej i wypadek sportsmenki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Mężczyźni ze Wspólnej wyruszają na poszukiwanie skarbów, korzystając z mapy znalezionej w piwnicy pani Marii. Nie dokonują żadnych ciekawych odkryć. W pewnym momencie jednak Ksawery znajduje duży, tajemniczy przedmiot. Gdy podekscytowany Roman odkupuje znalezisko, przerażony Muszko rozpoznaje minę z czasów II wojny światowej. Robert wypytuje Weronikę, co ją dręczy. Gdy dowiaduje się, że musi ona jechać do szpitala, szybko łączy fakty - stłuczkę ukochanej i wypadek sportsmenki. Roztocka jest przerażona. W dodatku matka wciąż nieprzytomnej Kamili wyżywa się na niej. Bruno bezskutecznie zapewnia Malwinę, że sam poradził sobie z uzależnieniem. Hebel nachodzi Krawczyka w mieszkaniu, każe mu zapomnieć o byłej partnerce. Między mężczyznami dochodzi do ostrej kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także